Kominické služby Kominické služby Kominické služby

Hospic Anežky České

Charita ČR

Podpořili jsme rozvoj hospicové péče

Hospic Anežky České je nestátní zdravotnické zařízení na Náchodsku. Zajišťuje komplexní ošetřující péči o nevyléčitelně nemocné, zejména s onkologickou diagnózou v pokročilém stádiu onemocnění. Jako modelový projekt předává svoje zkušenosti zájemcům o hospicové služby z ČR i zahraničí. Pacientům poskytuje individuální paliativní péči, která je zaměřena na kvalitu života až do poslední chvíle. Dále Hospic Anežky České zajišťuje poradenskou službu spolu s půjčovnou zdravotnických pomůcek.

Hospic Anežky České

Moderní budova hospice, v symbolickém tvaru lodě, se nachází v blízkosti centra Červeného Kostelce (město v okrese Náchod). Celý objekt je bezbariérový s řadou odpočívadel a zimní zahradou. V hale nebo čajovně pacienti tráví čas a odehrávají se zde různé kulturní akce. Za příznivého počasí mohou být pacienti vyvezeni i s lůžkem na venkovní terasu.

Hospic disponuje dvaceti pokoji rozmístěnými ve dvou podlažích s celkovou ubytovací kapacitou třiceti lůžek. Nabízí 14 jednolůžkových, 4 dvoulůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje. Rodinným příslušníkům nemocného jsou umožněny téměř neomezené návštěvy. Případně je možný společný pobyt v jednolůžkových pokojích s přistýlkou nebo ubytování v zařízení Oblastní charity v Červeném Kostelci. Oficiální web: www.hospic.cz »

Hospic Anežky České


Kontaktní QR kód:

Pro rychlé uložení kontaktů do chytrého telefonu si oskenujte následující QR kód:

QR kód s kontakty