Kominické služby Kominické služby Kominické služby

Výměna plynových kotlů

Spolehlivě, expresně rychle a odborně!

Snadná modernizace vytápění s úsporným plynovým kotlem

Dosluhuje vám plynový kotel? Kontaktuje nás a zajistíme vám moderní vytápění. Provádíme expresní výměny plynových kotlů oblíbených značek Junkers, Vaillant a BAXI. Výměnu plynového kotle vám zabezpečíme kompletně s dodáním na klíč. Postaráme se o všechno, včetně těchto odborných služeb:

Plynové kotle Junkers

  • Napojení na rozvod ústředního topení (UT).
  • Napojení na rozvod teplé užitkové vody (TUV).
  • Napojení na rozvod plynu.
  • Úprava spalinové cesty.
  • Zhotovení (úprava) odvodu kondenzátu.

Jsme zkušení specialisté na plynové kotle: Junkers, Vaillant a BAXI!


Výměna plynového kotle se vám vyplatí

S novým kotlem můžete ušetřit až 30% nákladů za vytápění!

Dodáváme osvědčená řešení na vytápění a ohřev vody do rodinných domků, domácností a různých komerčních budov. Nabízíme energeticky účinné a bezpečné produkty s vysokou spolehlivostí od respektovaných výrobců plynových kotlů z EU. Výrobky prémiových značek Junkers, Vaillant a BAXI vám zaručují špičkovou kvalitu a nejlepší tepelný komfort díky moderní kondenzační technologii. Další důležitou výhodou těchto plynových kotlů je jejich provozní hospodárnost. Výměnou kotle můžete snížit vaše náklady na vytápění.

Expresní výměna plynového kotle – zaslat nezávaznou poptávku »


Představujeme výrobce dodávaných plynových kotlů

Junkers – založeno 1895

Německá značka Junkers je průkopníkem a jedním z nejzkušenějších výrobců v oblasti plynového vytápění. V současné době spadá pod silnou mateřskou společnost Bosch, která je známá tradiční německou kvalitou a neustálými inovacemi svých precizních technologií na výrobu tepla. Plynové kotle Junkers jsou synonymem vysokého výkonu pro zajištění vytápění v bytových domech, v průmyslových nebo jiných komerčních objektech.

Vaillant – založeno 1874

Zvolíte-li nový plynový kotel od proslulé německé značky Vaillant určitě budete spokojeni, stejně jako mnoho zákazníků před vámi. Plynové kotle Vaillant jsou vysoce energeticky účinné, vždy spolehlivé a odolné díky patentované technologii. Jednou z jejich mnoha výhod je vzdálená správa chytrým telefonem prostřednictvím online aplikace. Kondenzační technologie pro nejefektivnější využívání plynu je další předností kotlů Vaillant.

BAXI – založeno 1925

V České republice působí italská značka BAXI od roku 2002. Na tuzemský trh dodala přes 100 tisíc plynových kotlů do rodinných domů a bytů. V provozu je v ČR taktéž více než 2 tisíce kotelen s technologií vytápění od společnosti BAXI. V současné době provozuje BAXI největší výrobní podnik v Evropě s roční výrobní kapacitou 500 tisíc kusů kotlů. Firma působí v rámci nadnárodní skupiny BDR Thermea a je uznávaným evropským lídrem v oblasti vytápění.

Plynové kotle VaillantPlynové kotle BAXI

Kontaktní QR kód:

Pro rychlé uložení kontaktů do chytrého telefonu si oskenujte následující QR kód:

QR kód s kontakty